19-Халқаро кўргазма “MiningMetals Uzbekistan 2025”
2025-йил 28–30-октябр кунлари “Ўзэкспомарказ” МКК АЖда “Тоғ-кон иши, металлургия ва металлни қайта ишлаш – MiningMetals Uzbekistan 2025” 19-Халқаро кўргазмаси бўлиб ўтмоқда.
Кўргазмада Буюк Британия, Германия, Туркия ва Чехия каби 15 мамлакатдан 150 дан ортиқ компаниялар иштирок этади.
“ MiningMetals Uzbekistan ” кўргазмаси тоғ-кон ва металлургия соҳасидаги мутахассислар учун муҳим платформа ҳисобланади. У замонавий технологияларни жорий этиш, халқаро ҳамкорликни ривожлантириш ва ишлаб чиқариш жараёнларини модернизатсия қилишга хизмат қилади.

The 19th International Exhibition “MiningMetals Uzbekistan 2025”
From October 28 to 30, 2025, the 19th International Exhibition “Mining, Metallurgy and Metalworking – MiningMetals Uzbekistan 2025” will be held at JSC NEC Uzexpocentre.
More than 150 companies from 15 countries, including the United Kingdom, Germany, Turkey, and the Czech Republic, will take part in the event.
MiningMetals Uzbekistan serves as an important platform for experts in the mining and metallurgical industries. The exhibition promotes the implementation of modern technologies, the development of international cooperation, and the modernization of production processes.