21-23 май кунлари Ўзбекистонда NON-FOOD ASIA EXPO Tashkent 2024 савдо тармоқлари ва бозорлар учун ноозиқ - овқат маҳсулотларининг 2-халқаро кўргазмаси бўлиб ўтади.
21-23 may kunlari Oʻzbekistonda NON-FOOD ASIA EXPO Tashkent 2024 savdo tarmoqlari va bozorlar uchun nooziq - ovqat mahsulotlarining 2-xalqaro koʻrgazmasi boʻlib o'tadi.
Toshkentda ilk bor “Uzexpomarkaz” hududida ulgurji xaridor va sotuvchilarga quyidagi toifalar bo‘yicha yuzlab yangi mahsulotlar taqdim etiladi: idishlar, maishiy kimyo va kosmetika mahsulotlari, plastmassa buyumlar, uy-ro‘zg‘or buyumlari, interyer buyumlari, atirlar, Yangi yil mahsulotlari, bolalar uchun sovg'alar va tovarlar, bog'lar va kottejlar uchun tovarlar.
Ko‘rgazma ishtirokchilari stendlarida Ozarbayjon, Hindiston, Qozog‘iston, Qirg‘iziston, Xitoy, Belarus Respublikasi, Rossiya, Turkmaniston, O‘zbekiston, Fransiya, Shveytsariya, Shvetsiya, Estoniya va Yaponiyada ishlab chiqarilgan 140 dan ortiq brend va yangi mahsulotlar namoyish etiladi.

21-23 мая 2024 года в АО НВК “УзЭкспоцентр” проходит 16-я Международная выставка-ярмарка кожи, обуви, меха, шерсти и местных изделий «UzCharmExpo-2024»
С 21 по 23 мая в Узбекистане в «Узэкпоцентре» пройдет 2-я международная выставка непродовольственных товаров для торговых сетей и маркетплейсов NON-FOOD ASIA EXPO Ташкент 2024. Это международная площадка для поиска надежных партнеров, объединяющая закупщиков и поставщиков из разных стран мира на рынке непродовольственных товаров.
Впервые в Ташкенте, на территории УзЭкспоцентра для оптовых закупщиков и селлеров представлены сотни новых товаров и товарных линеек в категориях – посуда, бытовая химия и косметика, изделия из пластика, хозтовары, предметы интерьера, ароматы для дома, новогодняя продукция, подарки и товары для детей, товары для сада и дачи.
Свыше 140 брендов и новых товарных линеек производства Азербайджана, Индии, Казахстана, Киргизстана, Китая, Республики Беларусь, России, Туркменистана, Узбекистана, Франции, Швейцарии Швеции, Эстонии и Японии представлены на стендах участников выставки.