15-17 октябрь кунлари «Ўзэкспомарказ» МКМда учта йирик кўргазма бўлиб ўтмоқда
9-Халқаро тўқимачилик ва мода кўргазмаси - тўқимачилик саноатидаги сўнгги тенденциялар, мода намойишлари ва илғор инновациялар.
Чарм, пойабзал ва мўйна 17-Халқаро кўргазмаси – UZ Charm Expo 2024 – чарм, мўйна ва пойафзалга тегишли ҳамма нарса – етакчи ишлаб чиқарувчилардан тортиб, ноёб дизайн ечимларигача.
“Banks & Business Expo 2024” кўргазмасида жаҳон молия ташкилотлари, шунингдек, Марказий Осиё, Европа ва Осиё минтақасидаги компания ва корхоналар, жумладан, хорижий банкларнинг инновациялари ва ютуқлари намойиш этилади.

С 15 по 17 октября в АО НВК «Узэкспоцентр» пройдут три масштабные выставки
9-я Международная выставка текстиля и моды – новейшие тренды, модные показы и прорывные инновации в текстильной индустрии.
17-я Международная выставка кожи, обуви и меха – UZ Charm Expo 2024 – всё, что касается кожи, меха и обуви – от ведущих производителей до уникальных дизайнерских решений.
На выставке «Banks & Business Expo 2024» будут представлены инновации и достижения мировых финансовых организаций, а также компаний и предприятия из Центральной Азии, Европы и Азиатского региона, включая зарубежные банки.