27-Toshkent Xalqaro «Sog‘liqni saqlash – TIHE 2023» ko‘rgazmasi
27-Toshkent Xalqaro «Sog‘liqni saqlash – TIHE 2023» ko‘rgazmasi o‘z ekspozitsiyasini bu yil 13-15-aprel kunlari “O‘zekspomarkaz” MKK AJ da taqdim etadi.
Bu yil ko‘rgazmada o‘z ishtirokini 13 mamlakatdan 250 dan ortiq kompaniya va brendlar tasdiqladi: Bangladesh, Belarus Respublikasi, Germaniya, Daniya, Italiya, Qozog‘iston, Koreya Respublikasi, Rossiya, Turkiya, O‘zbekiston, Hindiston, Xitoy, Chexiya. Ko‘rgazma ekspozitsiyasi ikkita  pavilonda (№№ 1 va 2), Atrium 1 va Anjuman zallarida joylashadi.
Bu kurgazmada Xitoy, Germaniya, Rossiya, Chexiya va Belarus kabi  mamlakatlari  uz milliy pavilonlari bilan katnashadi va tashrif buyuruvchilar eʼtiboriga tibbiyot uskunalarni va buyumlarni, laboratoriya jihozlarini, dasturiy taʼminot bilan boshqariladigan tibbiy texnologiyalarni, tele-tibbiyot sohasidagi noyob yechimlarni va shuningdek bir kator dori vositalarni taqdim etadi.
Ko‘rgazma doirasida ilmiy-amaliy seminarlar, anjumanlar va taqdimotlar bo‘lib o‘tadi.
“TIHE 2023” kurgazma  tashkilotchilari – Iteca Exhibitions xalqaro ko‘rgazma kompaniyasi va uning hamkori ICA Eurasia Group.

27-я Ташкентская Международная выставка «Здравоохранение – TIHE 2023»
C 13 по 15 апреля 2023 г. в АО НВК «Узэкспоцентр» разворачивает свою экспозицию  27-я Ташкентская Международная выставка «Здравоохранение – TIHE 2023».
В этом году число участников в выставке составляет свыше 250 компаний и брендов из 13 стран: Бангладеш, Республика Беларусь, Германия, Дания, Индия, Италия, Казахстан, Китай, Республика Корея, Россия, Турция, Узбекистан, Чехия. Экспозиция выставки будет размещена в Павильонах №№ 1 и 2, зале Атриум 1 и Конференц-зале.
На выставке будут демонстрироваться национальные павильоны  Китая, Германии, России, Чехии и  Беларуси, которые представят вниманию посетителей широкий спектр медицинского и лабораторного оборудования, медицинских изделий, программное обеспечение, уникальные решения в сфере телемедицины, а также ассортимент лекарственных средств.
В рамках выставки состоятся научно-практические семинары, конференции и презентации.
Организаторами выставки выступают Международная выставочная компания Iteca Exhibitions и её партнер – ICA Eurasia Group.