27-Toshkent Xalqaro «Sog‘liqni saqlash – TIHE 2023» ko‘rgazmasi
27-Toshkent Xalqaro «Sog‘liqni saqlash – TIHE 2023» ko‘rgazmasi o‘z ekspozitsiyasini bu yil 13-15-aprel kunlari “O‘zekspomarkaz” MKK AJ da taqdim etadi.
Bu yil ko‘rgazmada o‘z ishtirokini 13 mamlakatdan 250 dan ortiq kompaniya va brendlar tasdiqladi: Bangladesh, Belarus Respublikasi, Germaniya, Daniya, Italiya, Qozog‘iston, Koreya Respublikasi, Rossiya, Turkiya, O‘zbekiston, Hindiston, Xitoy, Chexiya. Ko‘rgazma ekspozitsiyasi ikkita  pavilonda (№№ 1 va 2), Atrium 1 va Anjuman zallarida joylashadi.
Bu kurgazmada Xitoy, Germaniya, Rossiya, Chexiya va Belarus kabi  mamlakatlari  uz milliy pavilonlari bilan katnashadi va tashrif buyuruvchilar eʼtiboriga tibbiyot uskunalarni va buyumlarni, laboratoriya jihozlarini, dasturiy taʼminot bilan boshqariladigan tibbiy texnologiyalarni, tele-tibbiyot sohasidagi noyob yechimlarni va shuningdek bir kator dori vositalarni taqdim etadi.
Ko‘rgazma doirasida ilmiy-amaliy seminarlar, anjumanlar va taqdimotlar bo‘lib o‘tadi.
“TIHE 2023” kurgazma  tashkilotchilari – Iteca Exhibitions xalqaro ko‘rgazma kompaniyasi va uning hamkori ICA Eurasia Group.

From April 13 to April 15, 2023, the 27th Tashkent International Exhibition "Healthcare - TIHE 2023" unfolds its exposition at JSC NEC "Uzexpocentre".
This year, the number of participants in the exhibition is over 250 companies and brands from 13 countries: Bangladesh, Belarus, Germany, Denmark, India, Italy, Kazakhstan, China, Republic of Korea, Russia, Turkey, Uzbekistan, Czech Republic. The exposition of the exhibition will be located in Pavilions No. 1 and 2, the Atrium Hall 1 and the Conference Hall.
The exhibition will showcase the national pavilions of China, Germany, Russia, the Czech Republic and Belarus, which will present a wide range of medical and laboratory equipment, medical devices, software, unique solutions in the field of telemedicine, as well as a range of medicines.
The exhibition will include scientific and practical seminars, conferences and presentations.
The organizers of the exhibition are the International Exhibition Company Iteca Exhibitions and its partner - ICA Eurasia Group.