Plazma panellarda reklama
Plazma panellardagi reklama nisbatan “yosh” va jadal rivojlanayotgan integratsiyalashgan reklama sohasidir. Uning asosiy xususiyati reklama ma`lumotlarini video, slayd-shou va hokazolar orqali interaktiv translyatsiya qilishdir. Multimedia reklama haqli ravishda har qanday reklama konsepsiyasini potensial xaridorlar idroki uchun ideal shaklda amalga oshirish imkonini beruvchi informatsion PR vositasi hisoblanadi. “O’zekspomarkaz” ko’rgazma tadbirlari hamkorlari va ishtirokchilari uchun plazma panellarda reklama joylashtirish imkoniyatini beradi.
Plazma panellardagi reklama asosan yopiq joylarga qaratilgan ichki reklama toifasiga kiradi. Statistik ma’lumotlarga ko’ra, tashrif buyuruvchilarning katta qismi to’g’ridan-to’g’ri ko’rgazma markazi hududida ma’lum bir brendning tovar va xizmatlari foydasiga qaror qabul qiladi – ichki reklama maqsadli auditoriya e’tiborini kerakli mahsulotga, aktsiyalar va boshqalar qaratadi. Plazma panellarida quyidagi afzalliklarni ham ta’minlaydi:
Tomoshabinlarning yuqori iste’molchi faolligi. Videolar mahsulotning afzalliklari, reklama aktsiyalari va boshqalar haqida harakatga to’la ma’lumotlar bilan savdoni kuchaytiradi.
Ijobiy idrok. Yuqori texnologiyali yondashuv sizga reklamani yorqin va dinamik qilish imkonini beradi, bu tomoshabinlar tomonidan ijobiy qabul qilinadi. Plazma panellardan foydalanish, shuningdek, tadbirni jihozlar va byudjet nuqtai nazaridan obro`li qiladi.
Maqsadli auditoriyaga qo’shimcha ta’sir. Plazma panellar ko`rgazmada sizga ajratilgan hududning chegaralarini deyarli kengaytirish imkonini beradi.
Tomoshabinlar e’tiborini jalb qilish qobiliyati. Sizda davom etayotgan ko’rgazmadagi ishtirokingizga tashrif buyuruvchilarning e’tiborini maksimal darajada oshirish imkoniyati mavjud.
Ko`rgazma ishtirokchilari videoekranlarda o’z mahsuloti yoki xizmatlari haqidagi reklama ma’lumotlarni nafaqat yorqin va rang-barang ko’rsatishi, balki tashrif buyurvchilarni o’z stendining joylashuvi yoki ko’rgazmaning biznes dasturining tadbiri haqida ham xabardor qilishi mumkin. “O’zekspomarkaz” MKMda plazma panellarda reklamaga buyurtma berishda reklama beruvchi istalgan ko’rsatish nuqtasini va videoni takrorlash uchun taklif qilingan variantlardan birini tanlashi mumkin.
Biz har doim sizga eng yaxshi joylarni, mumkin bo’lgan rejimlarni va efir vaqtlarini tanlashda yordam berishdan xursandmiz!

Реклама на плазменных панелях – это, относительно «молодая» и стремительно развивающаяся область комплексного продвижения. Ее основной особенностью является интерактивная трансляция рекламной информации, посредством видеороликов, слайд-шоу и др. Мультимедийная реклама по праву считается наиболее информативным PR-инструментом, который позволяет реализовать любую рекламную концепцию в идеальной для восприятия потенциальных покупателей форме. «Узэкспоцентр» предоставляет возможность разместить рекламу на плазменных панелях для партнеров и участников выставочных мероприятий.
Реклама на плазменных панелях относится к категории indoor (внутренней) рекламы, которая ориентирована преимущественно на внутренние помещения. По статистике, подавляющее большинство посетителей принимает решение в пользу товаров и услуг той или иной марки непосредственно на территории выставочного центра – внутренняя реклама акцентирует внимание целевой аудитории на нужном продукте, акции и др. Размещение рекламы на плазменных панелях, также обеспечивает следующие преимущества:
Высокая потребительская активность аудитории. Видеоролики делают продажи более интенсивными, благодаря стимулирующей к активным действиям информации о достоинствах продукта, проводимых акциях и т д.
Позитивное восприятие. Высокотехнологичный подход позволяет сделать рекламу яркой и динамичной, что позитивно воспринимается аудиторией. Применение плазменных панелей также делает мероприятие более престижным с точки зрения оснащенности и бюджета.
Дополнительное влияние на целевую аудиторию. Плазменные панели позволяют виртуально расширить границы отведенной Вам на выставке территории.
Возможность акцентировать внимание аудитории. У Вас появляется возможность максимально привлечь внимание посетителей к своему участию в проходящей выставке.
Участники выставки могут не только ярко и красочно показать на видеоэкранах рекламную информацию о своей продукции или услугах, но и проинформировать посетителей о месте размещения своего стенда или проведении мероприятия деловой программы выставки. При заказе рекламы на плазменных панелях в НВК «Узэкспоцентр» рекламодатель может выбрать любую точку показа и любой из предлагаемых вариантов повторения видеоролика.