16 Халқаро «Пластмассалар саноати –Plastex Uzbekistan 2026» кўргазмаси
Plastex Uzbekistan – полимер технологиялари соҳасидаги энг сўнгги ишланмалар, янгиликлар ва инновацияларни тақдим этувчи Ўзбекистондаги ягона саноат ихтисослаштирилган кўргазмаси. Ишлаб чиқарувчилар, дилерлар, дистрибьюторлар ва асосий саноат мутахассислари учун йиллик учрашув жойи. Ишбилармонлик алоқаларини кенгайтириш ва янги алоқаларни ўрнатиш учун платформа.
2026 йилда кўргазма полиграфия, қадоқлаш, пластмасса ва полимерларни бирлаштирган 4P Central Asia билан биргаликда кенгайтирилган форматда бўлиб ўтади.
Битта платформа – кўпроқ ечимлар, кўпроқ шериклар, кўпроқ ташриф буюрувчилар ва сизнинг бизнесингиз учун кўпроқ имкониятлар!

22 September - 24 September 2026
Plastex Uzbekistan is the only industry specialised exhibition in Uzbekistan, presenting the latest developments, novelties and innovations in the field of polymer technologies. The annual meeting place for manufacturers, dealers, distributors, and key industry experts. A platform for expanding business connections and establishing new contacts.
Plastex Uzbekistan expands its format in 2026 — now held alongside 4P Central Asia, combining the power of printing, packaging, plastics, and polymers under one roof.
One venue — endless opportunities:
More industry solutions. More quality buyers. More international exposure. More chances to showcase innovations, build new partnerships, and grow your business in one of the region’s fastest-growing markets.