16 Халқаро «Пластмассалар саноати –Plastex Uzbekistan 2026» кўргазмаси
Plastex Uzbekistan – полимер технологиялари соҳасидаги энг сўнгги ишланмалар, янгиликлар ва инновацияларни тақдим этувчи Ўзбекистондаги ягона саноат ихтисослаштирилган кўргазмаси. Ишлаб чиқарувчилар, дилерлар, дистрибьюторлар ва асосий саноат мутахассислари учун йиллик учрашув жойи. Ишбилармонлик алоқаларини кенгайтириш ва янги алоқаларни ўрнатиш учун платформа.
2026 йилда кўргазма полиграфия, қадоқлаш, пластмасса ва полимерларни бирлаштирган 4P Central Asia билан биргаликда кенгайтирилган форматда бўлиб ўтади.
Битта платформа – кўпроқ ечимлар, кўпроқ шериклар, кўпроқ ташриф буюрувчилар ва сизнинг бизнесингиз учун кўпроқ имкониятлар!

АО "НВК "Узэкспоцентр" Павильоны № 1, 2, 3, Атриум 2
Plastex Uzbekistan – единственная отраслевая специализированная выставка в Узбекистане, представляющая новейшие разработки, новинки и инновации в сфере полимерных технологий. Ежегодное место встречи производителей, дилеров, дистрибьюторов и ключевых экспертов отрасли. Платформа для расширения деловых связей и установления новых контактов.
В 2026 году выставка пройдёт в расширенном формате — вместе с 4P Central Asia, объединяющей полиграфию, упаковку, пластмассы и полимеры.
Одна площадка — больше решений, больше партнёров и посетителей, больше возможностей для Вашего бизнеса!