Халқаро кўргазма «UzGlass, Doors, Windows & Aluminum Expo»
"Ўзэкспомарказ" МКК" АЖ -да 2025 йил 26–28 ноябр кунлари 3-павильонда «UzGlass, Doors, Windows & Aluminum Expo» Халқаро кўргазмаси бўлиб ўтади.
UzGlass — шиша саноатининг барча занжирига бағишланган профессионал кўргазма.
Doors, Windows & Aluminum Expo — эшиклар, ойна лари, фасадлар, алюминий маҳсулотлари ва ясси шишага йўналтирилган кўргазма.
ShadeTech — қуёшдан ҳимоя тизимлари, автоматик жалюзилар, панжаралар, перголалар ва қуёшдан ҳимоя ечимларига бағишланган халқаро кўргазма.
Кўргазманинг мақсадли аудиторияси — бутун Марказий Осиё бозори.
Бу шиша, эшик ва ойна саноатларининг ўзаро ҳамкорлиги учун идеал платформа бўлиб, унда Марказий Осиёнинг барча ҳудудларидан етказиб берувчилар ва харидорлар учрашадилар.
Кўргазма ташкилотчилари — "Ўзэкспомарказ" МКК" АЖ ва «Y T International Enterprise Inc.» компанияси.

Международная выставка «UzGlass, Doors, Windows & Aluminum Expo»
Doors, Windows & Aluminum Expo — выставка, ориентированная на двери, окна, фасады, алюминиевую продукцию и плоское стекло.
ShadeTech — международная выставка солнцезащитных систем, автоматических жалюзи, ставен, пергол и решений для солнечной защиты.
Целевая аудитория — весь рынок Центральной Азии.
Это идеальная платформа для взаимодействия отраслей стекла, дверей и окон, где встречаются мировые поставщики и байеры со всего региона Центральной Азии.
Организаторами выставки выступают АО НВК «Узэкспоцентр» и компания «Y T International Enterprise Inc.».