“Plastex Uzbekistan 2026 - Plastmassa sanoati” 16 - Yubiley xalqaro ko’rgazmasi
Plastex Uzbekistan – polimer texnologiyalari sohasidagi eng so‘nggi ishlanmalar, yangiliklar va innovatsiyalarni taqdim etuvchi O‘zbekistondagi yagona sanoat ixtisoslashtirilgan ko‘rgazmasi. Ishlab chiqaruvchilar, dilerlar, distribyutorlar va asosiy sanoat mutaxassislari uchun yillik uchrashuv joyi. Ishbilarmonlik aloqalarini kengaytirish va yangi aloqalarni o'rnatish uchun platforma.
2026 yilda ko'rgazma poligrafiya, qadoqlash, plastmassa va polimerlarni birlashtirgan 4P Central Asia bilan birgalikda kengaytirilgan formatda bo'lib o'tadi.
Bitta platforma-ko'proq echimlar, ko'proq sheriklar va tashrif buyuruvchilar, sizning biznesingiz uchun ko'proq imkoniyatlar!

Plastex Uzbekistan is the only industry specialised exhibition in Uzbekistan, presenting the latest developments, novelties and innovations in the field of polymer technologies. The annual meeting place for manufacturers, dealers, distributors, and key industry experts. A platform for expanding business connections and establishing new contacts.
Plastex Uzbekistan expands its format in 2026 — now held alongside 4P Central Asia, combining the power of printing, packaging, plastics, and polymers under one roof.
One venue — endless opportunities:
More industry solutions. More quality buyers. More international exposure. More chances to showcase innovations, build new partnerships, and grow your business in one of the region’s fastest-growing markets.