“Plastex Uzbekistan 2026 - Plastmassa sanoati” 16 - Yubiley xalqaro ko’rgazmasi
Plastex Uzbekistan – polimer texnologiyalari sohasidagi eng so‘nggi ishlanmalar, yangiliklar va innovatsiyalarni taqdim etuvchi O‘zbekistondagi yagona sanoat ixtisoslashtirilgan ko‘rgazmasi. Ishlab chiqaruvchilar, dilerlar, distribyutorlar va asosiy sanoat mutaxassislari uchun yillik uchrashuv joyi. Ishbilarmonlik aloqalarini kengaytirish va yangi aloqalarni o'rnatish uchun platforma.
2026 yilda ko'rgazma poligrafiya, qadoqlash, plastmassa va polimerlarni birlashtirgan 4P Central Asia bilan birgalikda kengaytirilgan formatda bo'lib o'tadi.
Bitta platforma-ko'proq echimlar, ko'proq sheriklar va tashrif buyuruvchilar, sizning biznesingiz uchun ko'proq imkoniyatlar!

16-я Юбилейная Международная выставка «Индустрия пластмасс - Plastex Uzbekistan 2026»
Plastex Uzbekistan – единственная отраслевая специализированная выставка в Узбекистане, представляющая новейшие разработки, новинки и инновации в сфере полимерных технологий. Ежегодное место встречи производителей, дилеров, дистрибьюторов и ключевых экспертов отрасли. Платформа для расширения деловых связей и установления новых контактов.
В 2026 году выставка пройдёт в расширенном формате — вместе с 4P Central Asia, объединяющей полиграфию, упаковку, пластмассы и полимеры.
Одна площадка — больше решений, больше партнёров и посетителей, больше возможностей для Вашего бизнеса!