2024 yil 20-22 noyabr kunlari AO NVK “O‘zekspocentr”da non mahsulotlari va konditerlik mahsulotlari uchun texnologiyalar va uskunalar ko‘rgazmasi «Bakery Expo» hamda restoran biznesi ko‘rgazmasi “HoReCa” o‘tkaziladi.
2024-yilning 20-22-noyabr kunlari “O‘zekspomarkaz” MKK AJda  “Bakery Expo” “Non va qandolat mahsulotlari texnologiyalari va uskunalari” Xalqaro ko‘rgazmasi hamda “HoReCa” restoran biznesi ko`rgazmasi bo‘lib o‘tadi.
Uskunalarni ishlab chiqaruvchilar bilan uchrashuvlar, oshpazlarning mahorat darslari - Dubay shokoladi, yapon mochi, makarun va boshqa qandolat mahsulotlarini tayyorlash borasida yangiliklar sizni kutmoqda. Ko‘rgazma doirasida B2B formatida uchrashuvlar, mahorat darslari va biznes-forum o‘tkaziladi.

20-22 ноября 2024 г. в АО НВК «Узэкспоцентр» состоится Международная выставка технологий и оборудования по хлебопекарной и кондитерской продукции «Bakery Expo» и ресторанного бизнеса «HoReCa»
В АО НВК "Ўзэкспоцентр" 20-22 ноября 2024 г. состоится Международная выставка технологий и обородувание по хлебопекарной и кондитерской продукции "Bakery Expo" и ресторанного бизнеса "HoReCa".
Вас ждут встречи с производителями оборудования, мастер-классы от шеф-поваров - дубайский шоколад, японские моти, макаруны и многое другое. В рамках выставки пройдут встречи в формате B2B, мастер-классы и бизнес-форум.