Жорий йил 18-20 сентябрь кунлари «Ўзэкспомарказ» МКК АЖ да 16чи Халқаро UzMedExpo 2024 тиббиёт кўргазмаси бўлиб ўтмоқда
Жорий йил 18-20 сентябрь кунлари «Ўзэкспомарказ» МКК АЖ да 16чи Халқаро UzMedExpo 2024 тиббиёт кўргазмаси бўлиб ўтади.
Бу йиллик тиббиёт кўргазмаси соҳадаги илғор технологиялар ва сўнгги ютуқларни намойиш этади. Йиллар давомида кўргазма, тиббиёт муассасалари ходимлари, олимлар, етказиб берувчилар, дилерлар ва замонавий тиббий техника, асбоб-ускуналар, дорилар ва тиббиёт маҳсулотлари ишлаб чиқарувчилари ўртасида тажриба алмашиш учун энг мос жойга айланди. Бу, соғлиқни сақлаш тизимини модернизация қилиш ва тиббий хизматлар сифатини ошириш дастурларини амалга оширишга ёрдам беради.
2024 йилда ушбу тадбирда Ўзбекистон, Афғонистон, Германия, Ҳиндистон, Эрон, Қозоғистон, Хитой, Латвия, Жанубий Корея, Россия ва Туркиядан 80 дан ортиқ компания ва брендлар иштирок этади.

с 18 по 20 сентября пройдет 16-я Международная Медицинская Выставка UzMedExpo 2024
В АО НВК «Узэкспоцентр» с 18 по 20 сентября пройдет 16-я Международная Медицинская Выставка UzMedExpo 2024.
Ежегодная медицинская выставка, на которой демонстрируются передовые технологии и последние достижения в отрасли. За годы своей работы выставка стала оптимальным местом для обмена опытом между работниками медицинских учреждений, учеными, поставщиками, дилерами и производителями современного медицинского оборудования, инструментов, лекарственных препаратов и продукции медицинского назначения, что способствует реализации программ модернизации системы здравоохранения и повышению качества оказания медицинских услуг.
В 2024 году в рамках мероприятия примут участие более 80 компаний и брендов из Узбекистана, Афганистана, Германии, Индии, Ирана, Казахстана, Китая, Латвии, Республики Кореи, России, Турции.