"Ўзчармсаноат" уюшмаси сизни таклиф қилади 2025-йил, 16-апрелдан 18-апрелгача 18-Халқаро Чарм, Пойабзал, Атторлик, Мўйна, Жун ва Маҳаллийлаштирилган Маҳсулотлар Кўргазмаси UzCharmExpo – EURASIA2025
Йилига икки марта – баҳор ва кузда ўтказиладиган чарм-пойабзал ва мойна-мойна саноатининг ихтисослаштирилган кўргазмаси нафақат Ўзбекистоннинг барча минтақаларининг ишлаб чиқариш салоҳияти билан таништиради, балки турли мамлакатлардан келган соҳа мутахассислари учун ҳам мулоқот майдонига айланади.
Кўргазмада ҳар йили 300 дан ортиқ ўзбек ва хорижий компаниялар иштирок этади. UzCharmExpo чарм-пойабзал ва мойна-мойна саноати соҳасида Марказий Осиёдаги энг йирик кўргазмалардан бири ҳисобланади. Буюк Британия, Италия, Германия, Ҳиндистон, Туркия, Испания, Польша, Россия, Беларусь, Эрон ва бошқа мамлакатлар ташриф буюрувчиларнинг кенг географиясини ифодалайди. Уч иш куни давомида мавсумдан мавсумга кўргазма 2000 га яқин ташриф буюрувчиларни қабул қилади.
Бундан ташқари, UzCharmExpo-EURASIA2025 нафақат компанияларнинг салоҳияти, маҳсулот ассортименти ва соҳа янгиликлари билан танишиш имконияти, балки B2B ва G2B музокаралари учун самарали майдончадир. Кўргазма доирасида бизнес дастури ва тақдимотлар режалаштирилган.

18th International Exhibition of Leather, Shoes and Fur “UzСharmExpo-2025”
Association "UZCHARMSANOAT" invites you From 16 to 18 April 2025take part in the 18th International Exhibition-Fair of Leather, Shoes, Haberdashery, Fur and Wool UzCharmExpo – EURASIA2025
Held twice a year - in spring and autumn - the specialized exhibition of the leather, footwear and fur industry not only introduces the production potential of all regions of Uzbekistan, but also becomes a dialogue platform for industry specialists from different countries.
More than 300 Uzbek and foreign companies take part in the exhibition every year. UzCharmExpo is considered one of the largest exhibitions in Central Asia in the field of leather, footwear and fur industry. The vast geography of visitors is represented by such countries as Great Britain, Italy, Germany, India, Turkey, Spain, Poland, Russia, Belarus, Iran, etc. For three working days, the exhibition from season to season receives about 2000 visitors.
In addition, UzCharmExpo-EURASIA2025 is not only an opportunity to get acquainted with the potential of companies, product range and industry innovations, but also an effective platform for B2B and G2B negotiations. A business program and presentations are planned within the framework of the exhibition