"Ўзчармсаноат" уюшмаси сизни таклиф қилади 2025-йил, 16-апрелдан 18-апрелгача 18-Халқаро Чарм, Пойабзал, Атторлик, Мўйна, Жун ва Маҳаллийлаштирилган Маҳсулотлар Кўргазмаси UzCharmExpo – EURASIA2025
Йилига икки марта – баҳор ва кузда ўтказиладиган чарм-пойабзал ва мойна-мойна саноатининг ихтисослаштирилган кўргазмаси нафақат Ўзбекистоннинг барча минтақаларининг ишлаб чиқариш салоҳияти билан таништиради, балки турли мамлакатлардан келган соҳа мутахассислари учун ҳам мулоқот майдонига айланади.
Кўргазмада ҳар йили 300 дан ортиқ ўзбек ва хорижий компаниялар иштирок этади. UzCharmExpo чарм-пойабзал ва мойна-мойна саноати соҳасида Марказий Осиёдаги энг йирик кўргазмалардан бири ҳисобланади. Буюк Британия, Италия, Германия, Ҳиндистон, Туркия, Испания, Польша, Россия, Беларусь, Эрон ва бошқа мамлакатлар ташриф буюрувчиларнинг кенг географиясини ифодалайди. Уч иш куни давомида мавсумдан мавсумга кўргазма 2000 га яқин ташриф буюрувчиларни қабул қилади.
Бундан ташқари, UzCharmExpo-EURASIA2025 нафақат компанияларнинг салоҳияти, маҳсулот ассортименти ва соҳа янгиликлари билан танишиш имконияти, балки B2B ва G2B музокаралари учун самарали майдончадир. Кўргазма доирасида бизнес дастури ва тақдимотлар режалаштирилган.

Ассоциация «UZCHARMSANOAT» приглашает Вас C 16 по 18 апреля 2025 года принять участие в 18-ой Международной выставке-ярмарке кожи, обуви, галантереи, меха и шерсти UzCharmExpo – EURASIA2025
Ежегодно в выставке принимает участие более 300 узбекских и зарубежных компаний. UzCharmExpo считается одной из крупнейших выставок Центральной Азии в сфере кожевенно-обувной и пушно-меховой индустрии. Обширную географию посетителей представляют такие страны, как Великобритания, Италия, Германия, Индия, Турция, Испания, Польша, Россия, Беларусь, Иран и др. За три рабочих дня выставка из сезона в сезон принимает около 2000 посетителей.
Кроме того, UzCharmExpo-EURASIA2025— это не только возможность ознакомиться с потенциалом компаний, ассортиментом продукции и новшествами отрасли, но еще и эффективная площадка для B2B и G2B переговоров. В рамках выставки запланирована деловая программа и презентации