Пластмасса саноати – Plastex Uzbekistan 2024” 14-халқаро кўргазмаси
Plastex Uzbekistan – plastmassa va polimerlar ishlab chiqarish bo‘yicha eng yangi texnologiyalar va yechimlarni taqdim etish platformasi.
Bu polimerlar va kimyo sanoatiga bag'ishlangan xalqaro ko'rgazmalar blokining bir qismidir.
Uskuna va texnologiyalardan tortib xom ashyo, yarim tayyor mahsulotlar va butlovchi qismlargacha bo‘lgan sifatli mahsulotlarni ishlab chiqarish bo‘yicha eng ilg‘or ishlanmalarni namoyish etish uchun turdosh sohalar mutaxassislarini birlashtirgan muhim sanoat platformasi.
Plastmassa va kompozitlar, metallar va qotishmalar, kauchuk va kauchuklar: bu yerda Plastex Uzbekistan ko'rgazmasida taqdim etilgan materiallarning to'liq bo'lmagan ro'yxati keltirilgan.
Bitta saytdagi to'liq ishlab chiqarish zanjiri: loyihadan tayyor mahsulotgacha.
Ekspozitsiyani aniq tashkil etish: to'rtta tematik zonada jihozlar va texnologiyalarning butun majmuasi: asbob-uskunalar, xom ashyo, tayyor mahsulotlar, kimyo va laboratoriya.
Tashrif buyuruvchilarning asosiy qismi xarid qilish bo'yicha qaror qabul qiladi: har yili ko'rgazmaga O'zbekistonning barcha mintaqalaridagi kompaniyalar rahbarlari tashrif buyurishadi.
Bizga hamma keladi: mashinasozlik, metallurgiya, kimyo, neft kimyosi, shuningdek, avtomobilsozlik, maishiy texnika va tibbiyot kabi sohalardan tashrif buyuruvchilar.
Plastmassa sanoatida yangi mahsulotlar va innovatsion yechimlarni ishga tushirish uchun Oʻzbekistondagi yagona platforma:
turli miqyosdagi va kasbiy yo'nalishdagi kompaniyalar;
xorijiy va mahalliy o'yinchilarning raqobatbardosh takliflarining keng doirasi;
mintaqada foydali ishbilarmonlik aloqalarini o'rnatish imkoniyati.
Tashrif buyuruvchilarning 98 foizi Plastex Uzbekistan ga tashrif buyurishni tavsiya qiladi!
Mahsulot qiziqishi:
Mashina va uskunalar - 35%
Xom ashyo va materiallar - 27%
Yarim tayyor mahsulotlar, ehtiyot qismlar, butlovchi qismlar - 19%
Plastmassa sanoati uchun xizmatlar - 12%
Plastik mahsulotlar - 7%
Alla Dzyurich
Tel.:  + 998 71 205 18 18
Mob.: + 998 94 635 04 52
E-manzil: alla.dzyurich@iteca.uz
Veb sahifa: https://plastex.uz/
Tashrif buyuruvchilar uchun onlayn ro'yxatdan o'tish uchun sahifa: https://plastex.uz/ru/visit-the-exhibition

14th International Exhibition on the Industry of Plastics and Polymers – Plastex Uzbekistan 2024
Plastex Uzbekistan is a platform for the presentation of the latest technologies and solutions for the production of plastics and polymers.
It is part of a block of international exhibitions dedicated to the polymers and chemical industry.
An important industry platform that brings together professionals from related industries to demonstrate the most advanced developments for the production of quality products - from equipment and technologies to raw materials, semi-finished products and components.
Plastics and composites, metals and alloys, rubber and caoutchoucs: equipment for work with this incomplete list of materials is presented at Plastex Uzbekistan.
Complete production chain at one site: from project to finished product.
Well-coordinated organization of the exposition: the whole range of equipment and technologies in four thematic zones: equipment, raw materials, finished products, chemistry and laboratory.
Most of visitors make decisions on purchases: executives of companies from all regions of Uzbekistan visit the exhibition every year.
Everyone comes to us: visitors from following industries – mechanical engineering, metallurgy, chemistry, petrochemistry, automotive industry, household appliances and medicine.
The only platform in Uzbekistan for launching new products and innovative solutions in the plastics industry: