12-Халқаро «Иситиш, вентиляция сув таъминоти – Aquatherm® Tashkent 2024» кўргазмаси
Aquatherm Tashkent 2023 – ​​HVAC технологиялари соҳасидаги энг сўнгги ишланмалар, янгиликлар ва инновацияларни тақдим этувчи Ўзбекистондаги ягона саноат ихтисослаштирилган кўргазмаси. Ишлаб чиқарувчилар, дилерлар, дистрибюторлар, асосий саноат мутахассисларининг йиллик йиғилиши жойи. Ишбилармонлик алоқаларини кенгайтириш ва янги алоқаларни ўрнатиш учун платформа.
Ўзбекистон Республикаси Уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш вазирлиги кўмагида “Иситиш, вентиляция, кондиционерлик, сув таъминоти, сантехника ускуналари, атроф мухитни мухофаза қилиш технологиялари, сузиш ҳавзалари ва қайта тикланувчи энергия – Aquatherm Ташкент 2024” 12-халқаро кўргазмаси бўлиб ўтмоқда.

12-я Международная выставка «Отопление, вентиляция, кондиционирование, водоснабжение, сантехника, технологии по охране окружающей среды, бассейны и возобновляемая энергия - Aquatherm Tashkent 2024»
02 Октября - 04 Октября 2024
Aquatherm® Tashkent – единственная отраслевая специализированная выставка в Узбекистане, представляющая последние разработки, новинки и инновации в области HVAC технологий. Место ежегодной встречи производителей, дилеров, дистрибьюторов, главных специалистов отрасли. Площадка к расширению деловых связей и налаживания новых контактов.
12-я Международная выставка Отопление, Вентиляция, Кондиционирование, Водоснабжение, Сантехника, Бассейны, Технологии по охране окружающей среды и Возобновляемые источники энергии – Aquatherm® Tashkent 2024 проводится при поддержке Министерства жилищно-коммунального обслуживания Республики Узбекистан.