“UzСharmExpo-2024” 15 - Халқаро чарм, пойабзал ва мўйна кўргазмаси
«ЎЗЧАРМСАНОАТ» уюшмаси сизни 2024 йил 21-23 май кунлари 16-Халқаро чарм, пойафзал, галантерия, мўйна ва жун кўргазма-ярмаркасида иштирок этишга таклиф қилади.
Йилига икки марта – баҳор ва кузда ўтказиладиган чарм-пойабзал ва мўйна саноатининг ихтисослаштирилган кўргазмаси нафақат Ўзбекистоннинг барча ҳудудлари ишлаб чиқариш салоҳияти билан таништиради, балки турли мамлакатлар соҳа мутахассислари учун мулоқот майдонига айланади.
Кўргазмада ҳар йили 1500 дан ортиқ Ўзбекистон ва хорижий компаниялар иштирок этади. «УзЧармЭкспо» кўргазмаси чарм, пойабзал ва мўйна саноати бўйича Марказий Осиёдаги энг йирик кўргазмалардан бири ҳисобланади. Ташриф буюрувчиларнинг кенг географияси Буюк Британия, Италия, Германия, Ҳиндистон, Туркия, Испания, Полша, Россия, Белоруссия, Эрон ва бошқалар каби мамлакатлардир. Кўргазма уч иш кунида мавсумдан мавсумга 10 000 га яқин ташриф буюрувчиларни қабул қилади.
Бундан ташқари, UzCharmExpo-EURASIA2024 нафақат компаниялар салоҳияти, маҳсулот ассортименти ва соҳа инновациялари билан танишиш имконияти, балки Б2Б ва Г2Б музокаралари учун самарали платформадир. Кўргазма доирасида бизнес дастур ва тақдимотлар режалаштирилган

16th International Exhibition of Leather, Shoes and Fur “UzСharmExpo-2024”
The UZCHARMSANOAT Association invites you from May 21 to 23, 2024 to take part in the 16th International Exhibition and Fair of Leather, Shoes, Haberdashery, Fur and Wool
UzCharmExpo – EURASIA2024
Held twice a year - in spring and autumn - a specialized exhibition of the leather, footwear and fur industry not only introduces the production potential of all regions of Uzbekistan, but also becomes a dialogue platform for industry specialists from different countries.
More than 1,500 Uzbek and foreign companies take part in the exhibition every year. UzCharmExpo is considered one of the largest exhibitions in Central Asia in the leather, footwear and fur industry. The vast geography of visitors is represented by countries such as Great Britain, Italy, Germany, India, Turkey, Spain, Poland, Russia, Belarus, Iran, etc. In three working days, the exhibition receives about 10,000 visitors from season to season.
In addition, UzCharmExpo-EURASIA2024 is not only an opportunity to get acquainted with the potential of companies, product range and industry innovations, but also an effective platform for B2B and G2B negotiations. A business program and presentations are planned as part of the exhibition