“O‘zekspomarkaz” AJ pavilyonlar 1, 2
AgroExpo Uzbekistan ko‘rgazmasi O‘zbekiston qishloq xo‘jaligi sanoati uchun yetakchi markazga aylanadi. Ko‘rgazma “O‘zekspomarkaz”da 2024-yilning 27-29-noyabr kunlari bo‘lib o‘tadi.
“AgroExpo Uzbekistan” ko‘rgazmasida qishloq xo‘jaligi texnikasi ishlab chiqaruvchilar, fermerlar, agronomlar, olimlar va hukumat vakillari ishtirok etadi. Har bir ishtirokchi o‘z mahsulotlarini taqdim etish, yangi mijozlar va hamkorlar topish, qishloq xo‘jaligi sohasidagi ilg‘or texnologiyalar va tendentsiyalarni o‘rganish uchun noyob imkoniyatga ega bo‘ladi.

Международная выставка сельхозтехники, садоводства, тепличного хозяйства, растениеводства и животноводства "AgroTechExpo 2024"
27 Ноября - 29 Ноября 2024
АО НВК "Узэкспоцентр" и IFWexpo Heidelberg GmbH
AGROEXPO UZBEKISTAN
ВОРОТА НА СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫЙ РЫНОК ЦЕНТРАЛЬНОЙ АЗИИ
AgroExpo Uzbekistan станет ведущим координационным центром сельскохозяйственной отрасли в Узбекистане. Выставка пройдет в Узэкспоцентре (НВК) с 27 по 29 ноября 2024 года.
На AgroExpo Uzbekistan соберутся производители сельскохозяйственной техники, фермеры, агрономы, ученые и представители государственной власти. Каждый участник получит уникальную возможность представить свою продукцию, найти новых клиентов и партнеров, а также узнать о передовых технологиях и тенденциях в агросекторе.